Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Siemianowice Śląskie

Jak wybrać profesjonalną szorowarkę do podłóg dostosowaną do naszych potrzeb?

Duże powierzchnie płaskie narażone na wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia wymagają właściwej pielęgnacji i czyszczenia W tym przypadku niezbędny okaże się zaawansowany sprzęt. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się nowoczesne szorowarki do podłóg dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów prywatnych oraz biznesowych. W jaki sposób działają takie urządzenia oraz jak możemy wybrać model dostosowany do naszych potrzeb?

Szorowarka prowadzona przez operatora

To stosunkowo niewielkie urządzenie, które idealnie sprawdza się w przypadku nieco mniejszych powierzchni, w których nie brakuje ciaśniejszych zakamarków, które stanowiłyby problem dla dużych maszyn. Takie urządzenia sprzątające są prowadzone przez operatorem, który może liczyć na pełną wygodę oraz precyzję czyszczenia, nawet w przypadku bardzo uciążliwych zabrudzeń. Najmniejsze szorowarki mogą być przewiezione w bagażniku samochodu osobowego, a zatem, jest go wielofunkcyjne urządzenie, które możemy wykorzystać w wielu sytuacjach.

Szorowarki do podłóg z operatorem siedzącym

To urządzenie wyposażone w napęd elektryczny, prowadzone przez operatora zajmującego miejsce siedzące. Przestronna maszyna różni się gabarytami, z ich wybór zależy od specyfiki powierzchni. Tak duże urządzenia sprzątające mogą być wykorzystane w marketach, halach przemysłowych, budynkach biurowych, szpitalach, przychodniach oraz innych miejscach, w których czystość jest niezwykle ważnym elementem.

Co w głównej mierze wpływa na specyfikę pracy szorowarki? Przede wszystkim szerokość ssawy oraz liczba i rodzaj szczoteczek. Większość maszyn posiada 2 szczoteczki tarczowe lub walcowe. W zależności od ich powierzchni czyszczącej, wydajność takiej maszyny może uzyskać poziom nawet na poziomie ponad 4 tysięcy metrów kwadratów w ciągu jednej godziny. Maszyna posiada także zbiornik na wodę czystą, preparaty czyszczące, a także wodę brudną. Duża pojemność zbiorników sprawia, że urządzenia sprzątające mogą być eksploatowane przez wiele godzin.

Ważnym czynnikiem jest również zasilanie. Szorowarki do podłóg są zasilane dużymi akumulatorami, które pozwalają nawet na kilka godzin pracy bez ładowania. Dobra maszyna powinna zatem odznaczać się dużą energooszczędnością. Jeśli chodzi o prędkość roboczą, urządzenia z operatorem siedzącym zwykle nie przekraczają prędkości 5km/h.

Gdzie możemy kupić profesjonalne szorowarki?

To wyjątkowo specyficzny segment produktów czyszczących, w związku z tym, dostępność jest nieco ograniczona. Na szczęście nie powinniśmy mieć większego problemu z zakupem odpowiedniej maszyny. Renomowana firma Hako Warszawa proponuje swoim klientom zaawansowany sprzęt myjący od najlepszych światowych producentów. Firma posiada własną stronę internetową, dzięki czemu, istnieje możliwość zamówienia odpowiedniego sprzętu drogą online.

Przed zakupem warto zasięgnąć rady doświadczonego konsultanta. Przeanalizuje od nasze potrzeby pod kątem opisu budynku oraz postara się wyselekcjonować szorowarki do podłóg, które dobrze spełnią nasze indywidualne oczekiwania. Tutaj po raz kolejny możemy polecić firmę Hako Polska, która oferuje swoim klientom zaawansowane doradztwo. To obecnie najwygodniejszy sposób, aby pozyskać zaawansowane maszyny myjące dostosowane do specyfiki każdego budynku.