Dobór podłogi do sypialni nie musi być problemem. Postaw na wysokiej jakości panele od firmy Quick Step, z którymi to wnętrze może nabrać wyjątkowej elegancji!

W sypialni liczy się dla nas przede wszystkim komfort. Nie spędzamy w tym pomieszczeniu tak dużo czasu w ciągu dnia, ponieważ przebywamy w nim głównie w nocy. Podłogi w sypialni nie muszą być zatem bardzo wytrzymałe, ale powinny zapewniać nam wygodę.

Belgijski producent Quick Step Warszawa ma dla swoich klientów szeroką gamę materiałów na podłogi doskonałych właśnie do sypialni. Na co warto się zdecydować?

Na to pytanie pomaga nam odpowiedzieć sklep Dekorus z Warszawy, w którego asortymencie także znajdziemy panele podłogowe Quick Step.

Quick Step Warszawa – jak podłoga do sypialni będzie najlepsza?

Zacznijmy od tego, jaka powinna być podłoga w sypialni. Przede wszystkim powinna być ona komfortowa, aby korzystanie z tego pomieszczenia kojarzyło nam się z relaksem i wypoczynkiem.

Także podłoga w sypialni powinna być estetyczna, aby całe wnętrze mogło prezentować się przyjemnie i cieszyło oko.

Nie zapominajmy także o kwestiach takich jak łatwe utrzymanie nawierzchni w czystości czy też odporność na czynniki niszczące, na przykład zarysowania czy starcie.

Te wszystkie zalety posiadają panele Quick Step, dlatego wtedy, gdy szukasz odpowiedniej podłogi do sypialni, materiały tej firmy mogą być strzałem w dziesiątkę!

Jakie panele firmy Quick Step warto wybrać do sypialni? Sprawdź nasze propozycje!

Quick Step Warszawa – jaką podłogę wybrać do sypialni?

Quick Step Warszawa – panele Quick Step do sypialni

Asortyment firmy Quick Step obejmuje panele podłogowe wykonane z różnych materiałów, a mianowicie są to:

  • podłogi winylowe

  • panele laminowane

  • panele drewniane

Wszystkie panele zaprezentowane powyżej posiadają szeroką gamę zalet, ale mają też pewne minusy. Gdy jednak wybieramy podłogi do sypialni, możemy zdecydować się na każdy ich typ!

Panele winylowe oraz laminowane od firmy Quick Step to panele posiadające właściwości wodoodporne. Są one zatem odporne na rozlaną wodę lub inne płyny. Takich właściwości nie posiadają drewniane panele Quick Step Warszawa, jednak ich dużą zaletą jest zastosowanie wysokiej klasy drewna jako warstwy wierzchniej – nie mamy zatem do czynienia z nadrukiem.

Do sypialni, która nie jest mieszczeniem intensywnie używanym, a także narażonym na częste zawilgocenie, doskonałym wyborem będą zarówno panele laminowane, podłogi winylowe Warszawa, w tym także z popularnej serii Quick Step Livyn, jak również drewniane panele Warszawa.

Firma we wszystkich swoich panelach, w tym Quick Step winyl, laminat i drewno stosuje specjalny system zatrzaskowy pozwalający na łatwy i szybki montaż!

Quick Step Warszawa – sprawdź je na żywo!

Jeśli nie wiesz, czy wybrać panele winylowe, drewniane czy też laminowane od firmy Quick Step, zapoznaj się bliżej z jej asortymentem na żywo. W Warszawie to możliwe między innymi w sklepie Dekorus, który prowadzi sprzedaż paneli Quick Step już od lat.

Zatem jeśli wybierasz materiały do sypialni, sprawdź ofertę Quick Step – jej panele drewniane, laminowane oraz panele winylowe Warszawa to kapitalna propozycja także do tego wnętrza!