SBB powraca z emocjonującym koncertem do Siemianowic Śląskich!

Siemianowice Śląskie szykują się na niezapomniany wieczór pełen muzyki!

Już 3 kwietnia o godzinie 19.00 w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków odbędzie się wyjątkowy koncert legendarnego zespołu SBB. To niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć na żywo utwory, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki rockowej.

Koncert SBB w Siemianowicach Śląskich - nie przegap tego wydarzenia!

W składzie zespołu wystąpią znakomici artyści: Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i Jerzy Piotrowski. Ich występ z pewnością dostarczy wielu emocji i wzruszeń, a także pozwoli na chwilę refleksji nad twórczością, która od lat porusza serca słuchaczy. Bilety na to wydarzenie są już dostępne zarówno w kasach SCK, jak i online.

Bilety na koncert - sprawdź dostępność!

Ceny biletów są bardzo przystępne: I pula to tylko 100 zł, natomiast II pula wynosi 130 zł. Warto jednak pamiętać, że koncert odbędzie się w formie siedzącej, a miejsca są nienumerowane, więc warto przybyć wcześniej, aby zapewnić sobie najlepsze miejsce do podziwiania występu.

Niech ten wieczór stanie się dla mieszkańców Siemianowic Śląskich prawdziwym świętem muzyki! Nie zwlekajcie z zakupem biletów i dołączcie do grona fanów SBB!


Opierając się na: Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich