Jubileuszowe spotkanie
Już w czwartek, 23 maja, o godzinie 18:00, w Siemianowickim Centrum Kultury – Willa Fitznera, odbędzie się wyjątkowe, setne spotkanie z cyklu „Klasycy rocka i nie tylko”. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz lokalnych imprez muzycznych, tym razem wprowadzi nas w świat zespołu Kombi.
  1. Setne spotkanie z cyklu „Klasycy rocka i nie tylko”
  2. Wykład redaktora Bartłomieja Gruchlika o zespole Kombi
  3. Występy młodych artystów z Młodzieżowego Domu Kultury im. dr H. Jordana
  4. Bilety dostępne w kasach Siemianowickiego Centrum Kultury i online

Spotkanie poprowadzi redaktor Bartłomiej Gruchlik, który przybliży historię i twórczość legendarnego zespołu Kombi. Jego opowieści i analizy z pewnością zainteresują nie tylko zagorzałych fanów zespołu, ale także wszystkich miłośników rocka.

W trakcie wieczoru zaplanowane są także występy wokalne młodych talentów z Młodzieżowego Domu Kultury im. dr H. Jordana. Te utalentowane osoby, przygotowywane do występów przez panią Bogumiłę Kliś, z pewnością dostarczą publiczności niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Dla tych, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, bilety są dostępne zarówno w kasach Siemianowickiego Centrum Kultury, jak i online.

Nie przegapcie tej okazji, aby zanurzyć się w muzyce zespołu Kombi i cieszyć się występami utalentowanej młodzieży. To wydarzenie, które łączy pokolenia i przypomina o nieprzemijającej sile rocka.


Na podstawie: Urząd Miasta