Kabaret Młodych Panów wystąpi w miejskim amfiteatrze 25 sierpnia
Zbliża się wyjątkowe wydarzenie kulturalne - Kabaret Młodych Panów wystąpi w naszym amfiteatrze! W niedzielę, 25 sierpnia, o godzinie 19:00 będziemy mieli okazję zobaczyć ich najnowszy program „Co się stało?”.
  1. Występ Kabaretu Młodych Panów
  2. Nowy program „Co się stało?”
  3. Amfiteatr miejski
  4. Bilety dostępne w kasach SCK i online

Kabaret Młodych Panów to jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup kabaretowych w Polsce. Ich najnowszy program, zatytułowany „Co się stało?”, to ironiczna odpowiedź na jedno z najbardziej banalnych, ale jednocześnie najczęściej zadawanych pytań dnia codziennego.

Widowisko będzie dostępne dla widzów od 16 roku życia. Program ten jest pełen humoru, który nie boi się zadawać trudnych pytań i zmuszać do refleksji. Odpowiedź na pytanie „Co się stało?” często wydaje się prosta, ale w rzeczywistości kryje się za nią wiele więcej.

„Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!” – to przesłanie przewodnie programu, które możemy usłyszeć ze sceny.

Bilety na to wydarzenie można nabyć w kasach Siemianowickiego Centrum Kultury oraz online. Warto zarezerwować je wcześniej, by mieć pewność, że nie przegapimy tego wyjątkowego wieczoru pełnego śmiechu i refleksji.

Nie przegapcie tej okazji, by spędzić niedzielny wieczór w towarzystwie jednej z najlepszych grup kabaretowych w Polsce. Kabaret Młodych Panów gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale również chwilę zastanowienia nad codziennymi sprawami.


Na podst. Urząd Miasta