Dzisiejsze czasy są czasami w których moda bardzo szybko się zmienia. Na co dzień możemy na ulicach dostrzec ludzi ubranych w przeróżnych stylach. Może to być styl na lata 90, lub bardziej nowoczesny. Projektanci mody często nas zaskakują różnymi ciekawymi, a czasami nawet szalonymi kreacjami. Często jest tak, że coś co jeszcze niedawno było modne, zostaje zastąpione czymś innym w bardzo krótkim czasie. Jest jednak coś co chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Jest to klasyczna elegancja. Różnego rodzaju kreacje wieczorowe damskie lub męskie. To coś co sprawdza się w wielu przypadkach. Elegancko wypadałoby wyglądać nie tylko na wystawnym bankiecie, ale też podczas wystąpień publicznych, rozmowach o pracę, spotkaniach biznesowych czy spotkaniach ze znajomymi lub drugą połówką. W różnego rodzaju sklepach możemy dostać elegancką sukienkę lub smoking. Jak jednak wzbogacić swój elegancki styl? Okazuje się, że dużą rolę odgrywają również perfumy. Zapach dobrej jakości uwydatni najlepsze damskie lub męskie cechy w eleganckiej kreacji. Na jakie perfumy warto zwrócić uwagę? Ciekawie prezentują się zapachy Bottega Veneta z drogerii indizio https://indizio.pl/pl/producer/Bottega-Veneta/458# .

Krótko o firmie Bottega Veneta

Firma ta powstała w latach 60 we Włoszech. Zyskała popularność dzięki doświadczeniu w wytwarzaniu produktów skórzanych. Ich produkty zachwyciły wielu wymagających klientów, przez co marka zyskała na popularności. Przełom nastąpił w roku 2001 pierwszym, gdy Bottega Veneta została wprowadzona do Gucci Group, gdzie pod przewodnictwem doświadczonych osób wydała linię ekskluzywnych perfum z wyraźnymi nutami skórzanymi, których zastosowanie jest hołdem dla tradycji firmy i ich początkowych skórzanych wyrobów. Co ma dziś w ofercie Bottega Veneta?

Jak budzic podziw swoja elegancją?

Bottega Veneta Eau de Velors

Bottega Veneta Eau de Velors jest wodą perfumowaną przeznaczoną dla kobiet. Charakteryzuje ją zmysłowość i delikatność. To bardzo luksusowy zapach dla wymagających kobiet, które lubią luksusy, lecz cenią sobie również skromność i spokój. To piękny kwiatowo-szyprowy zapach, który dzięki połączeniu nut skórzanych, bergamotki, jaśminu i różowego pieprzu co daje bardzo ciekawy i elegancki efekt.

Bottega Veneta Pour Homme

Ten zapach włoskiej marki Bottega Veneta jest przeznaczony dla mężczyzn. To kolejny skórzany zapach, który dzięki połączeniu z nutami drzewnymi daje bardzo elegancki efekt. To zapach dla ambitnych mężczyzn, którzy szukają w życiu luksusów, cenią sobie elegancję i dobrą prezencję. Zapach ten utrzymuje się przez cały dzień i w świetny sposób uwydatnia najlepsze cechy prawdziwego mężczyzny.

Bottega Veneta Knot

Knot jest kolejnym zapachem dla Pań. To bardzo ciekawe połączenie nut kwiatowych, które tworzy bardzo kobiecą, zmysłową i romantyczną aurę, której wielu mężczyzn się nie oprze. W tym zapachu wyczuć możemy nuty kwiatu pomarańczy, limonki, mandarynki, róży i lawendy. To zapach, który od 2014 roku nadal jest bardzo doceniany i popularny wśród kobiet ceniących sobie elegancję i piękne kwiatowe nuty.