Teatr Rawa w Parku Tradycji Siemianowic Śląskich emocjonujące wydarzenie!

Już w najbliższą sobotę mieszkańcy Siemianowic Śląskich będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, które połączy teatr, kabaret i muzykę na żywo!
- Siemianowice Śląskie w rytmie karnawału
- Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
SCK Park Tradycji zaprasza na spektakl, który z pewnością dostarczy wielu emocji i niezapomnianych chwil.
Siemianowice Śląskie w rytmie karnawału
W sobotę, 1 lutego o godzinie 19:00, scena SCK Parku Tradycji ożyje dzięki Teatrowi Rawa. W programie znajdzie się niezwykłe połączenie stand-upu oraz koncertu, które przeniesie widzów w świat humoru i muzyki. Ewa Kubiak oraz zespół The PlayBoys przygotowali komediowe szkolenie dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki relacji międzyludzkich w nieco żartobliwy sposób. W trakcie występu publiczność usłyszy m.in. o pruderii bez pruderii oraz o tym, jak makeup może ukryć prawdę. Uczestnicy dowiedzą się również, skąd bierze się testosteron i co można załatwić uśmiechem. To doskonała okazja do śmiechu i refleksji nad codziennymi sprawami.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
W programie znajdą się swingowe hity polskiej estrady w nowych aranżacjach czeskiego zespołu The PlayBoys, a także życiowe mądrości, które rozbawią każdego. Jeśli często słyszysz, jaka powinnaś być lub szukasz idealnej partnerki to wydarzenie jest dla Ciebie! Aby wziąć udział w tym niezwykłym wieczorze, wystarczy przyjść do SCK Parku Tradycji. To najlepszy pomysł na udany karnawałowy wieczór! Niech nie umknie Wam ta szansa na świetną zabawę już w sobotę czeka na Was niezapomniane doświadczenie!
Źródło: UM Siemianowice Śląskie
Ostatnie Artykuły

Nie żyje Łukasz Litewka - poseł Lewicy zginął w wypadku

Trzy kobiety w lustrze - książka, po której DKK długo nie milknęło

Dzielnicowi z Siemianowic weszli do MOPS-u i ostrzegli przed uzależnieniami

Mary Poppins wraca na półkę - 30 lat bez Pameli Travers

Książki biorą dziś głos w Siemianowicach - biblioteka świętuje

Został tydzień na PIT. Siemianowice kuszą Toyotą i bonem wakacyjnym

Słońce i wiatr zamiast dymu. W Siemianowicach Śląskich stawia się na nową energię

Biblioteka w Siemianowicach Śląskich zaprasza na sąsiedzką, zieloną akcję

Bezpłatne warsztaty o bezpieczeństwie w Siemianowicach Śląskich

102 km/h w zabudowanym - kierowca z Siemianowic stracił prawo jazdy

Biblioteka w Siemianowicach rozkręca tydzień pełen gier i odkryć

Piasek, żwir i odwierty pod pompy ciepła. Tu błąd może słono kosztować

Siemianowice, których już nie ma - wieczór odkryje zaginione miejsca

