Seniorka Halina Siewert zdobyła trzy medale
Halina Siewert, nasza lokalna seniorka, po raz kolejny udowodniła swoje sportowe umiejętności, zdobywając trzy medale na Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym. Zawody te odbyły się niedawno w Oleśnicy.
  1. Trzy medale zdobyte przez Halinę Siewert na Mistrzostwach Polski Weteranów.
  2. Sukcesy w grze mieszanej, indywidualnej i podwójnej.
  3. II miejsce w klasyfikacji generalnej weteranek 65-69.
  4. Przygotowania do Mistrzostw Świata Weteranów w Rzymie.

Podczas Mistrzostw Polski Weteranów w tenisie stołowym, w których wzięło udział 340 zawodników, Halina Siewert zdobyła srebrny medal w grze mieszanej z Adamem Kapelańskim z Pabianic w kategorii wiekowej 65-69. W grze indywidualnej, również w tej samej kategorii wiekowej, wywalczyła brązowy medal. Kolejny brązowy medal zdobyła w grze podwójnej z Renatą Kasprzak z Jeleniej Góry, ale tym razem w młodszej kategorii kobiet 50-59.

To nie pierwszy raz, kiedy Halina wraca z zawodów z trofeami. Jej sukcesy są wynikiem systematycznej pracy i determinacji. Warto dodać, że w generalnej klasyfikacji weteranek 65-69 po wszystkich turniejach Grand Prix, które odbywają się raz w miesiącu, Halina Siewert zajęła II miejsce.

Przed Haliną teraz kolejne wyzwanie – Mistrzostwa Świata Weteranów, które odbędą się w pierwszej połowie lipca w Rzymie. Będzie to doskonała okazja, aby nasza tenisistka mogła zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami z całego świata i ponownie zawalczyć o miejsce na podium.

Jej osiągnięcia są doskonałym przykładem na to, że wiek nie jest przeszkodą w osiąganiu sportowych sukcesów. Halina Siewert swoją postawą inspiruje nie tylko rówieśników, ale i młodsze pokolenia, pokazując, że dzięki pasji i determinacji można osiągnąć bardzo wiele.

Według informacji z: UM Siemianowice Śląskie