Rodzinny Piknik z Prezydentem w Parku Pszczelnik Już Dziś
Już w najbliższy czwartek w Parku Pszczelnik odbędzie się kolejny Piknik Rodzinny, na który serdecznie zaprasza prezydent Rafał Piech. To wydarzenie to doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu z całą rodziną i skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych mieszkańcach.
  1. Data i miejsce: czwartek 13 czerwca, Park Pszczelnik
  2. Godziny: 18:00-20:00
  3. Wspólne bieganie z prezydentem Rafałem Piechem
  4. Atrakcje dla dzieci: malowanie buziek, cukrowa wata, dmuchańce

W czwartek 13 czerwca w godzinach od 18:00 do 20:00 w Parku Pszczelnik odbędzie się Piknik Rodzinny, na który zaprasza prezydent Rafał Piech. Wydarzenie to jest świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu z rodziną.

Jedną z głównych atrakcji będzie wspólne bieganie z prezydentem, które może stać się inspirującym i motywującym doświadczeniem dla wszystkich uczestników, zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Dla najmłodszych przygotowano dodatkowe atrakcje, w tym malowanie buziek oraz cukrową watę, która z pewnością przyciągnie wielu łasuchów. Nie zabraknie również uwielbianych przez dzieci dmuchańców, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tej radosnej i pełnej atrakcji imprezie. Niech ten czerwcowy wieczór stanie się niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rodziny i przyjaciół, w pięknym otoczeniu parku.


Wg inf z: Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich