Spotkanie z Józefem Skrzekiem w SCK Park Tradycji – 7 czerwca o godz. 19:00
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendarnym Józefem Skrzekiem, które odbędzie się 7 czerwca w SCK Park Tradycji. To niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej multiinstrumentalistę i lidera grupy SBB, a także obejrzeć film dokumentalny poświęcony jego twórczości i życiu.
  1. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godz. 19.00.
  2. Józef Skrzek – multiinstrumentalista i lider grupy SBB.
  3. Pokaz filmu dokumentalnego „Moja muzyka, moja wolność – Józef Skrzek”.
  4. Wstęp wolny, wejściówki dostępne w SCK Park Tradycji.

SCK Park Tradycji ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców na niezwykłe spotkanie z Józefem Skrzekiem, które odbędzie się 7 czerwca o godzinie 19.00. Józef Skrzek, znany multiinstrumentalista i lider legendarnej grupy SBB, podzieli się z nami historiami ze swojego bogatego życia artystycznego.

Podczas tego wydarzenia będziemy mieli okazję obejrzeć film dokumentalny „Moja muzyka, moja wolność – Józef Skrzek” w reżyserii Krzysztofa Millera. Film jest emocjonalną opowieścią o fenomenie artysty, który mimo możliwości międzynarodowej kariery, zawsze cenił swoją Ojcowiznę. To niezwykle inspirująca historia o pasji, wyborach życiowych i niezłomności.

Spotkanie będzie nie tylko okazją do rozmowy o muzyce, ale również do usłyszenia utworów w wykonaniu samego Mistrza. To wspaniała szansa, aby na żywo doświadczyć talentu i charyzmy Józefa Skrzeka.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki można odebrać w SCK Park Tradycji. Zachęcamy wszystkich miłośników muzyki do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu!


Opierając się na: Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich