Muzyczna zabawa z kolorami odwołana z powodu deszczu
Ze względu na niesprzyjającą pogodę, dzisiejsze wydarzenie "Muzyczna Zabawa z Kolorami" zostało odwołane. Organizatorzy zapraszają jednak na alternatywne atrakcje, które odbędą się w Amfiteatrze.
  1. Odwołanie "Muzycznej Zabawy z Kolorami".
  2. Zaproszenie na koncert zespołu "Trybunie Tutki".
  3. Występy młodzieży z MDK Jordan.

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, planowana na dzisiaj (2 czerwca 2024) "Muzyczna Zabawa z Kolorami" nie odbędzie się. Organizatorzy musieli podjąć decyzję o odwołaniu wydarzenia ze względu na intensywne opady deszczu, które uniemożliwiają przeprowadzenie imprezy na świeżym powietrzu.

Jednakże, nie wszystko stracone! Chociaż kolorowa zabawa została odwołana, zapraszamy wszystkich do Amfiteatru na godzinę 17:00. Na scenie pojawi się popularny zespół "Trybunie Tutki", który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Oprócz "Trybunie Tutki", wystąpi także młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury Jordan. Ich występy zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i są doskonałą okazją, by zobaczyć na żywo talenty naszej młodzieży. To wydarzenie z pewnością dostarczy mnóstwo pozytywnych emocji i będzie świetnym zakończeniem tego deszczowego dnia.

Mimo niesprzyjającej pogody, mamy nadzieję, że mieszkańcy licznie przybędą na koncert i wspólnie spędzą czas na muzycznych występach. Przypominamy, że koncert zaczyna się o 17:00 w Amfiteatrze. Zapraszamy serdecznie!


Opierając się na: Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich