Weekendowe atrakcje muzyczne i kulturalne w Siemianowickim Centrum Kultury
Siemianowickie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców na wyjątkowy weekend pełen muzyki i zabawy. Szykujcie się na niezapomniane koncerty i pikniki, które z pewnością dostarczą mnóstwo radości zarówno dużym, jak i małym.
  1. Koncert Grażyny Łobaszewskiej i Adama Nowaka – 23 maja
  2. Setne spotkanie z cyklu „Klasycy rocka i nie tylko” – 23 maja
  3. Majowy Piknik pod Jarzębiną – 25 maja
  4. Piknik pod Szybem na Dzień Matki „Gryfno Matula” – 26 maja

W czwartek, 23 maja, w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków, odbędzie się wyjątkowy koncert Grażyny Łobaszewskiej i Adama Nowaka. Wokalistka znana z wielkiego talentu i charyzmy, oraz lider zespołu Raz Dwa Trzy, zaprezentują "Piosenki o Ludziach z Duszą". Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00, a bilety można nabyć w cenie 119 zł, z ulgą dla posiadaczy Siemianowickiej Karty Seniora.

Również 23 maja, ale o godzinie 18.00, w SCK Willa Fitznera odbędzie się jubileuszowe, setne spotkanie z cyklu „Klasycy rocka i nie tylko”. Podczas tego wydarzenia, redaktor Bartłomiej Gruchlik opowie o historii i twórczości zespołu Kombi. Spotkanie uświetnią występy wokalne młodych talentów z Młodzieżowego Domu Kultury im. dr H. Jordana. Bilety dostępne są za 15 zł.

W sobotę, 25 maja, SCK Jarzębina zaprasza na Majowy Piknik pod Jarzębiną, który odbędzie się na skwerze przy SCK-Jarzębina. Od godziny 16.00 na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, w tym animacje i dmuchańce dla dzieci, pokazy sekcji SCK oraz stoiska z jedzeniem. O muzyczną oprawę zadbają zespoły Eminence oraz Rockomotive. Wstęp na piknik jest wolny.

Dzień później, 26 maja, pod Szybem Krystyn przy SCK Parku Tradycji odbędzie się piknik z okazji Dnia Matki „Gryfno Matula”. Wydarzenie potrwa od godziny 16.00 do 18.00 i będzie pełne atrakcji dla całych rodzin, w tym dmuchańce, konkursy i zabawy. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Bożena Mielnik Band.

Nie przegapcie tych wyjątkowych wydarzeń! Siemianowickie Centrum Kultury zapewnia, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.


Na podstawie: Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich