Kto oferuje hurtową sprzedaż paliw na Śląsku? Lista firm

Na Śląsku możemy znaleźć wiele hurtowych dostawców paliw, reklamujących się jako korzystne rozwiązania dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Fakt jest jednak taki, że zamierzając podjąć tego typu współpracę, chcemy, by odbywała się ona na jasnych warunkach, a firma była rzetelna. Dziś przyjrzymy się godnym polecenia firmom, oferującym sprzedaż hurtową paliw na Śląsku.

Kto hurtowo kupuje paliwo?

Do grona klientów, którzy hurtowo kupują paliwo, możemy zaliczyć przede wszystkim: firmy działające na rynku paliw, firmy transportowe i budowlane, gospodarstwa rolne, urzędy, a także różnych odbiorców prywatnych. Jednostki handlujące w ten sposób, oferują również sprzedaż detaliczną, z którego korzystają najczęściej stacje benzynowe.

Galon, hurtowy sprzedawca paliw z Chorzowa

Hurtowa sprzedaż paliw na Śląsku to oferta firmy Galon.com.pl, która jest jednym z największych dystrybutorów paliw w południowej Polsce. Mimo iż siedzibę mają w Chorzowie, to ich produkty dostępne są dla klientów w całym kraju. Galon działa już 21 lat, dzięki czemu ma ogromne doświadczenie i znajomość rynku. Firma stawia duży nacisk na indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb swoich klientów. Cechują się również bardzo dobrą jakością paliw w stosunku do ceny. Jeśli wybierzemy Galon, jako swojego hurtowego dostawcę, możemy liczyć na profesjonalną i szybką realizację zamówienia.

Hurtowa sprzedaż paliw Fel-Tank z Żor

W innym miejscu na Śląsku, dokładniej w Żorach, swoją siedzibę ma inna firma zajmująca się handlem hurtowym paliw. Mowa tu o Fel-Tank. Zajmują się oni zarówno sprzedażą jak i transportem. Mają również własną stację paliw. Realizują zamówienia stosunkowo szybko, a dostarczane przez nich produkty są dobrej jakości. Z ich usług korzystają zarówno klienci biznesowi jak i prywatni. Chcąc skorzystać z ich oferty, możemy liczyć na indywidualne podejście i dopasowanie warunków do naszych potrzeb.

K.A.R hurtowy sprzedawca paliw z Piekar Śląskich

Również w Piekarach Śląskich możemy znaleźć firmę handlującą hurtowo i detalicznie paliwami. Jest to firma K.A.R, która działa na rynku już od 2005 roku. Marka zapewnia, że najwyższy priorytet stanowi dla nich bezpieczeństwo i legalność transakcji. Terminy realizacji zamówień są zawsze zgodne z przyjętym wcześniej harmonogramem, a paliwa są wysokiej jakości. K.A.R transportuje paliwa zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Hurtowy dostawca paliw Oleum Cieszyn

W Cieszynie znajduje się siedziba firmy Oleum. Jest to kolejna śląska firma sprzedająca hurtowo i detalicznie paliwa na terenie Polski i nie tylko. Oleum działa od 2001 roku, ma więc spore doświadczenie i wiedzę na temat rynku. Jeśli chcemy skorzystać z ich usług, możemy liczyć na elastyczną ofertę, fachową obsługę oraz terminowe dostawy. Jakość dostarczanych paliw również jest na dobrym poziomie.

Na co zwrócić uwagę, wybierając dostawcę paliw?

Podejmując decyzję o tym, na jakiego dostawcę się zdecydować, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Aby współpraca przebiegała bezproblemowo, warto zainteresować się tym, jak zarejestrowana jest działalność. Możemy sprawdzić, czy firma widnieje w rejestrze KRS lub CEIDG. Dobra firma będzie posiadała swoją siedzibę, więc istotne jest, by to również sprawdzić, np. za pośrednictwem map Google. Warto również zapoznać się z opiniami na temat danego dostawcy. Te bowiem najlepiej obrazują działalność firmy.