Gdzie kupić stół zabiegowy na Śląsku? Gdzie szukać mebli medycznych na Śląsku?

Wyposażenie gabinetów lekarskich musi być nie tylko funkcjonalne, ale też spełniać wszystkie normy i dawać komfort pacjentom oraz kadrze medycznej. Właśnie dlatego tak ważny jest jego odpowiedni dobór. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru? Gdzie na Śląsku kupić stół zabiegowy i inne meble medyczne?

Jak wybrać stół zabiegowy?

Meble do gabinetów, przychodni i klinik nie mogą być przypadkowe. Musi to być specjalistyczne wyposażenie. Takie, które spełnia wszystkie odgórnie ustalone normy, w tym standardy higieniczne. W przypadku stołów zabiegowych znaczenie ma przede wszystkim to, z czego zostały wykonane. Dobrze, gdy materac pokryty jest tapicerką o przeznaczeniu medycznym. Co to oznacza? Przede wszystkim to materiał, który w łatwy sposób można umyć i zdezynfekować. Oczywiście pokrycie powinno wytrzymać wielokrotne szorowanie i być odporne na działanie silnych środków chemicznych. Dobrze, gdy stół medyczny jest bezszwowy. Leżanka musi być również wygodna dla pacjenta i dla medyka przy pracy. Powinna mieć możliwość regulacji wysokości i pochylenia. Dobrze, gdy do stołu zabiegowego można dokupić wyposażenie dodatkowe, które zwiększy jego funkcjonalność. W związku z tym, że to mebel medyczny, dobrze jest go szukać u firm, które specjalizują się w sprzedaży tego typu wyposażenia. Dzięki temu można liczyć na wysokiej jakości produkt i fachowe doradztwo. A gdzie szukać tego typu mebli medycznych? Funkcjonalne i spełniające najważniejsze z wymogów stoły zabiegowe przejrzysz i zakupisz na www.innow.pl. A kto jeszcze oferuje tego typu wyposażenie do placówek medycznych?

Gdzie kupić meble medyczne na Śląsku?

Jak już wcześniej wspomniano, w branży medycznej bardzo ważne jest, by meble i pozostałe wyposażenie gabinetów lekarskich spełniały wszelkie normy. Istotne jest, by były to sprzęty, które da się w łatwy sposób dezynfekować, ale by były też funkcjonalne, dzięki czemu praca z nimi jest łatwiejsza, a pacjent ma komfortowe warunki.

Na Śląsku jest bardzo dużo specjalistycznych szpitali i innych placówek medycznych, dlatego nietrudno znaleźć nie tylko sklepy, ale i salony pokazowe producentów wyposażenia dla placówek medycznych. Przykładem jest INNOW. To polski producent mebli medycznych, który w Katowicach ma swój salon wystawowy, w którym od ręki można zakupić sprzęt medyczny i rehabilitacyjny.

W Świętochłowicach swoją siedzibę ma sklep medyczny AKSON. Oferuje również wysokiej klasy sprzęt – głównie ortopedyczny i rehabilitacyjny, ale nie własnej produkcji, a importowany. W ofercie sklepu znajduje się oczywiście certyfikowane wyposażenie.

Meble medyczne oferuje również Egerton z Zabrza. Ofertę kierują do publicznych i prywatnych placówek medycznych, firm handlowych i innych organizacji. To polska firma rodzinna, która jest członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych. Oferuje pełne wyposażenie do placówek medycznych.

W Żywcu swoją siedzibę ma FORMED. To polska marka, która zajmuje się produkcją sprzętu medycznego. Swoją ofertę kierują przede wszystkim do szpitali. Mogą wyposażyć całe obiekty, ale też tylko ich części. Oferta jest kompleksowa i spełnia wszystkie wymagania.

Gdzie nabyć stół zabiegowy na Śląsku?

Powyżej znalazło się zaledwie kilka sklepów, które oferują stoły zabiegowe. Takich dystrybutorów jest znacznie więcej. Gdzie więc kupić stół zabiegowy? To już zależy od preferencji, budżetu, ale i czasu oczekiwania. Warto wziąć pod uwagę wszystkie te kwestie. Można wystąpić do kilku sklepów z prośbą o przygotowanie oferty. Często jednak fakt, czy stół zabiegowy jest dostępny od ręki, może zaważyć na wyborze. Zwłaszcza że jest to mebel medyczny, który można nieco odmieniać za pomocą dodatkowego wyposażenia.