Najnowsze oferty pracy w Sosnowcu – sprawdź nas

Sosnowiec jest to miasto znajdujące się na południu kraju, w województwie śląskim, we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W mieście rozwija się przemysł i handel. Jeżeli szukasz pracy w Sosnowcu, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami. Obecnie w naszym serwisie znajdziesz oferty pracy sprzątanie, dla operatorów wtryskarek, dostawców jedzenia, a także wielu innych pracowników.

Listonosz w Sosnowcu potrzebny od zaraz

Listonosz jest to pracownik odpowiedzialny za dostarczanie listów i przesyłek, a także prasy, ulotek i różnego rodzaju materiałów promocyjnych. W zakres obowiązków listonosza może wchodzić dokonywanie wypłat, ich przyjmowanie, sprzedaż znaczków pocztowych. Często jest on zobowiązany do samodzielnego sortowania listów i przesyłek, a następnie zaplanowania trasy ich dostarczania. Jako, że listonosz codziennie pokonuje wiele kilometrów, od kandydata na to stanowisko wymaga się dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Listonosz znajdzie zatrudnienie na Poczcie Polskiej. Zazwyczaj obowiązuje go 40 godzinny tydzień pracy. Osoba pracująca jako listonosz musi być komunikatywna, samodzielna, odpowiedzialna, mieć dobrą orientację w terenie. Zarobki listonoszy w Polsce zazwyczaj nie przekraczają średniej krajowej (choć wiele zależy tu od wielkości urzędu pocztowego i stażu pracy listonosza).

Możliwość podjęcia zatrudnienia jako operator wtryskarki

Operator wtryskarki to pracownik, do którego obowiązków należy obsługa wtryskarki (urządzenia służącego do formowania produktów o różnych kształtach z tworzyw sztucznych). Operator kontroluje cały proces, a także ocenia jakość powstałych wyrobów, zajmuje się także czyszczeniem i konserwacją powierzonych mu urządzeń, tworzeniem dokumentacji technicznej, segregowaniem i składowaniem gotowych wyrobów. Od operatorów wtryskarek wymaga się dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej, umiejętności czytania rysunku technicznego, znajomości obsługi wtryskarek (najlepiej potwierdzonej certyfikatami), odpowiedzialności, sumienności, gotowości do pracy zmianowej.

Dużo ofert pracy dla dostawców jedzenia

Dostawca jedzenia to często praca dorywcza, choć można ją potraktować również jako zajęcie na cały etat. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za dostarczanie zamówienia pod wskazany adres. Dostawca może poruszać się służbowym samochodem, ale też rowerem, czy motocyklem. Od kandydatów na to stanowisko oczekuje się posiadania prawa jazdy kategorii B (w przypadku samochodów), znajomości zasad ruchu drogowego. Ważne jest, żeby dostawca był osobą komunikatywną, odpowiedzialną, pozytywnie nastawioną do ludzi, potrafiącą pracować pod presją czasu. Zarobki na tym stanowisku zależą między innymi od dyspozycyjności i ilości zrealizowanych zleceń.

Jeżeli nie szukasz pracy w Polsce, a Twoim celem jest znalezienie ciekawego i dobrze płatnego zajęcia za granicą – zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy w wielu niemieckich miejscowościach.

Pilne oferty pracy w Sosnowcu znajdziesz na Megapraca.pl