Live u Frelek w Siemianowicach Śląskich — wieczór z muzyką na żywo przy Zgrzebnioka 43a

Wieczór w mieście może nagle zrobić się dużo ciekawszy, gdy pojawia się Live u Frelek — luźne spotkanie z klimatem na żywo, idealne na spokojne wyjście po pracy albo po prostu na dobry, lokalny reset Jeśli lubisz wydarzenia z nieformalną atmosferą i miejscem, gdzie można po prostu usiąść, posłuchać i poczuć miejski vibe, warto wpaść.
Szczegóły wydarzenia Live u Frelek
Data i godzina: 28 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 18:00
Miejsce: Zgrzebnioka 43a, Siemianowice Śląskie
Na ten moment nie podano informacji o cenie, wejściówkach ani sprzedaży biletów, więc warto sprawdzić szczegóły organizacyjne przed wyjściem. Jeśli pojawi się możliwość rezerwacji albo zakupu miejsc, będzie to najpewniej podana bezpośrednio przy wydarzeniu.
Co może być na miejscu?
„Live u Frelek” brzmi jak wydarzenie stworzone dla tych, którzy lubią kameralny klimat, muzykę na żywo i spotkania bez zadęcia To dobry pretekst, żeby wyjść z domu, posłuchać czegoś na żywo i spędzić wieczór w lokalnym rytmie.
Dla jednych będzie to po prostu miły plan na wtorkowy wieczór, dla innych okazja, żeby odkryć nowe miejsce w Siemianowicach Śląskich i złapać trochę dobrej energii
Ostatnie Artykuły

Dziesięć lat opowieści z drogi. W Bytkowie wciąż jest na nie miejsce

Mikrofon Siemiona ma już laureatów. Finał odsłonił mocny poziom wokalistów

Trasa Korfantego pod policyjną osłoną - 237 osób ruszyło bez incydentów

Artur Barciś przyciągnął pełną salę w Willi Fitznera

Gitary rozgrzały Bytków. Finał festiwalu w mocnym stylu

Plan dla rejonu siedmiu ulic. Zostało kilka tygodni na wnioski

Seniorzy w Siemianowicach usłyszeli, jak działa internetowy podstęp

Wyniki biegu śladami Korfantego są już dostępne

Siemianowicki poeta z szansą na Orfeusza. Jego śląska dzielnia weszła do gry

Daniel Defoe wraca po 295 latach - dwie książki, które nadal trzymają w napięciu

Koncert w Parku Tradycji przypomniał Korfantego. Wieczór o Śląsku i Polsce

SCK szykuje intensywny weekend. Od tanga po fantastykę

Pułapka zaczyna się od oferty pracy - w Siemianowicach Śląskich ostrzegają przed handlem ludźmi

