Koncert Teresy Werner w Amfiteatrze w Siemianowicach Śląskich

1 min czytania

W lipcu 2025 roku mieszkańcy Siemianowic Śląskich będą mogli uczestniczyć w koncercie Teresy Werner, znanej polskiej piosenkarki. Wydarzenie odbędzie się w letniej scenerii amfiteatru usytuowanego w Parku Miejskim. To okazja, by posłuchać artystki prezentującej swoje utwory na żywo.

Data i miejsce wydarzenia

  • Data: 26 lipca 2025 roku
  • Godzina: 17:00 czasu środkowoeuropejskiego letniego (CEST)
  • Miejsce: Amfiteatr w Parku Miejskim w Siemianowicach Śląskich

Informacje o artyście

Teresa Werner to piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego, która zdobyła uznanie na wielu scenach międzynarodowych, w tym m.in. w Carnegie Hall oraz na Broadwayu. Występowała na różnych kontynentach, prezentując muzykę tradycyjną oraz własne kompozycje. W swojej karierze reprezentowała zespół “Śląsk” na festiwalu w RPA, gdzie zdobyła pierwsze miejsce. Jej repertuar obejmuje takie przeboje jak “Miłość jest piękna” czy “Dałabym Ci dała”.

Organizacja i bilety

Organizatorem wydarzenia jest Siemianowickie Centrum Kultury. Bilety można nabyć stacjonarnie w kasie centrum kultury lub za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Szczegółowe informacje o dostępności biletów można uzyskać telefonicznie.

Autor: info_wydarzenia