Letnie kino plenerowe na Rzęsie zaprasza na kultowe filmy i wstęp wolny

Siemianowice Śląskie zapraszają na wyjątkowe letnie wieczory filmowe pod gołym niebem! W malowniczym otoczeniu miejskich błoni odbędzie się cykl projekcji, które rozgrzeją serca kinomanów i zapewnią niezapomniane chwile w towarzystwie kultowych produkcji. Sprawdź, jakie filmy czekają na Ciebie tego lata!
- Letnie kino na Rzęsie w Siemianowicach Śląskich z gwiazdorską obsadą
- Najciekawsze filmy i terminy letnich pokazów w Siemianowicach Śląskich
Letnie kino na Rzęsie w Siemianowicach Śląskich z gwiazdorską obsadą
W samym sercu Siemianowic Śląskich, na przestronnych błoniach Rzęsy, tuż obok znanych dinozaurów i Strefy ToTu przy Alei Spacerowej, rozstawione zostanie plenerowe kino. To doskonała okazja, by połączyć relaks na świeżym powietrzu z magią wielkiego ekranu. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny, co czyni tę inicjatywę idealną propozycją dla całych rodzin oraz miłośników kina.
Najciekawsze filmy i terminy letnich pokazów w Siemianowicach Śląskich
Organizatorzy przygotowali różnorodny repertuar, który zadowoli zarówno fanów klasyki, jak i nowoczesnych produkcji. Seanse odbywać się będą w czwartkowe wieczory o godzinie 21:00 lub 20:30 – zależnie od daty:
- 10 lipca, godz. 21:00 – kultowa amerykańska komedia muzyczna „Blues Brothers”, w której występują Dan Aykroyd i John Belushi. To film pełen energii i niezapomnianych przebojów muzycznych.
- 24 lipca, godz. 21:00 – poruszający dramat „Rain Man”, z Tomem Cruisem i Dustinem Hoffmanem w rolach głównych. Produkcja ta zdobyła uznanie krytyków na całym świecie.
- 7 sierpnia, godz. 20:30 – dynamiczny „Deadpool”, ekranizacja komiksu Marvel Comics z 2016 roku, która zachwyci fanów akcji i humoru.
- 21 sierpnia, godz. 20:30 – wybitny dramat obyczajowy „American Beauty”, z udziałem Kevina Spaceya i Anette Bening, który skłania do refleksji nad codziennym życiem.
Dzięki wsparciu finansowemu gminy Siemianowice Śląskie wydarzenie może odbywać się bezpłatnie dla wszystkich chętnych.
Zabierz ze sobą koc, znajomych i dobry nastrój – letnie kino na Rzęsie to doskonały sposób na spędzenie ciepłych wieczorów w mieście!
Informacje udziela Karolina Gera ze Siemianowickiego Centrum Kultury.
Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich
Ostatnie Artykuły

Święto Policji w Siemianowicach. Podziękowania za służbę

Nie tylko rozmowa o bezpieczeństwie. W Siemianowicach zagrali z policjantem

Muzyka, wycieczka i teatr pod chmurką. Weekend pełen wydarzeń w Siemianowicach

Dyskoteka 40-latków wraca po wakacjach. Zostały ostatnie bilety

Quad dla dziecka może skończyć się mandatem i zakazem jazdy

Seans „Bękartów wojny” przełożony. Letnie kino zmienia termin

Radiowóz i policyjny sprzęt w żłobku. Dzieci dostały lekcję bezpieczeństwa

Wakacyjny weekend w Siemianowicach. Koncerty, spacery i wodne atrakcje

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Potrącił 12-latka na rowerze i uciekł. Miał sądowy zakaz

Pirackie Siemianowice wracają po przerwie. Korowód ruszy nad staw

Kino pod gwiazdami na Rzęsie. Trzy seanse i kultowe filmowe historie

Czterech rowerzystów z wysokimi mandatami. Jeden miał ponad 3 promile

Wakacyjne animacje na parkingu SCK-Bytków. Każde spotkanie ma inny temat
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Skarbowy w Siemianowicach Śląskich - kontakt, godziny, e-usługi i terminy
- Straż Miejska w Siemianowicach Śląskich - kontakt, zgłaszanie interwencji i zakres działań
- Parafia św. Antoniego z Padwy w Siemianowicach Śląskich - kontakt i historia
- Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich - kontakt, wydziały, opłaty i e-usługi
- Urząd Stanu Cywilnego w Siemianowicach Śląskich - kontakt, godziny, rejestracja urodzeń i zgonów
- Parafia Nawiedzenia NMP w Bańgowie - msze, kancelaria, kontakt
