Pracownia Kreatywna H2O dla dzieci od 8 lat - eksperymenty z wodą, światłem i prądem
Zapraszamy dzieci od 8 lat do Pracowni Kreatywnej H2O, gdzie czekają fascynujące eksperymenty i zabawy. To doskonała okazja, by połączyć naukę z przyjemnością w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.
  1. Zajęcia odbywają się w soboty o godzinie 11:00.
  2. Bilety w cenie 25 zł dostępne w oddziałach SCK oraz online.
  3. Kreatywne eksperymenty z wodą, powietrzem i światłem.
  4. Pracownia mieści się w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Stanisława Wyspiańskiego.

Dzieci uwielbiają bawić się i eksperymentować, a Pracownia Kreatywna H2O to idealne miejsce, by zaszczepić w nich pasję do nauki. W specjalnie przygotowanej przestrzeni dzieci mogą doświadczyć fizyki w praktyce, eksperymentując z wodą, sprężonym powietrzem, prądem elektrycznym o niskim napięciu oraz światłem.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora Andrzeja Lebka, który ma na swoim koncie liczne warsztaty w placówkach oświatowych i instytucjach kultury na terenie całego Śląska oraz Polski. To gwarancja bezpiecznych i merytorycznych zajęć, które jednocześnie dostarczą dzieciom mnóstwo radości.

Pracownia Kreatywna H2O znajduje się w budynku Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Stanisława Wyspiańskiego. Jest to część oferty edukacyjnej Siemianowickiego Centrum Kultury, co dodatkowo podkreśla wysoką jakość prowadzonych zajęć.

Warto również pamiętać, że każda osoba wchodząca na zajęcia musi posiadać bilet wstępu. Bilety są dostępne w cenie 25 złotych i można je nabyć wyłącznie w oddziałach SCK lub online. Zajęcia odbywają się w soboty o godzinie 11:00, co stanowi doskonałą okazję na edukacyjną i rozrywkową sobotę dla dzieci.

Pracownia Kreatywna H2O to miejsce, gdzie nauka staje się zabawą. Dzięki różnorodnym stanowiskom do eksperymentów dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w przyjaznej atmosferze. To idealna propozycja dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci spędziły czas w wartościowy sposób, ucząc się przez zabawę.


Siemianowickie Centrum Kultury