Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki w Siemianowicach
Z okazji Dnia Matki Centrum Kultury w Siemianowicach serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert! W piątek, 17 maja, o godzinie 18:00 będzie można posłuchać najpopularniejszych śląskich artystów.
  1. Koncert odbędzie się 17 maja o godzinie 18:00.
  2. Wystąpią m.in. Damian Holecki, Magda i Izabela Fojcik.
  3. Bilety dostępne są w dwóch pulach cenowych: 59 zł i 69 zł.
  4. Zakup biletów możliwy jest online oraz w kasach SCK.

Śląska scena muzyczna po raz kolejny zaskoczy swoich fanów. W piątek, 17 maja, o godzinie 18:00 w Centrum Kultury odbędzie się Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki. To doskonała okazja, by uczcić ten wyjątkowy dzień w towarzystwie znanych i lubianych artystów.

Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Damian Holecki, który zaprezentuje pełny koncert, Magda, Izabela Fojcik oraz Alina Trzeciak. Całość wydarzenia poprowadzi Kazimierz Sas, który zadba o to, by wieczór przebiegł w wyjątkowej atmosferze.

Bilety na to wydarzenie są dostępne w dwóch pulach cenowych. Do 6 kwietnia można je nabyć w promocyjnej cenie 59 zł. Po tym terminie cena wzrasta do 69 zł. Bilety są dostępne zarówno w kasach Centrum Kultury, jak i online.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na spędzenie niezapomnianego wieczoru w towarzystwie czołowych artystów śląskiej sceny muzycznej. To idealny sposób, aby uczcić Dzień Matki w wyjątkowy sposób!


Na podstawie: Centrum Kultury w Siemianowicach