Zaproszenie na III Bieg Ratownika i piknik rodzinny w Katowicach
Już w najbliższą niedzielę, 19 maja 2024 roku, odbędzie się "III Bieg Ratownika" oraz towarzyszący mu piknik rodzinno-edukacyjny. Wydarzenie organizowane jest pod honorowym patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach, insp. Arkadiusza Konowalskiego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału!
  1. Bieg na dystansie 5 km rozpocznie się o godz. 11:00.
  2. Zapisy elektroniczne trwają do 16 maja.
  3. Piknik rodzinny od godz. 13:00 do 17:00.
  4. Spotkania z katowickimi policjantami.

W najbliższą niedzielę, 19 maja 2024 roku, mieszkańcy Katowic będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu sportowym oraz pikniku rodzinno-edukacyjnym. "III Bieg Ratownika" to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, a także do integracji społeczności lokalnej. Uroczystości odbędą się w Katowickim Parku Leśnym, przy ulicy Francuskiej 180.

Bieg na dystansie 5 km wystartuje punktualnie o godzinie 11:00. Organizatorzy przewidzieli możliwość zapisów elektronicznych do 16 maja 2024 roku, do godziny 23:59. Dla tych, którzy zdecydują się na udział w ostatniej chwili, będzie możliwość zapisów osobiście, bezpośrednio przed biegiem w dniu imprezy. Warto zaznaczyć, że przed startem należy zapoznać się z regulaminem biegu.

Piknik rodzinny, który rozpocznie się o godzinie 13:00, potrwa do godziny 17:00. W programie przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Jednym z głównych punktów pikniku będą spotkania z katowickimi policjantami, którzy chętnie porozmawiają z mieszkańcami na temat bezpieczeństwa. Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennych informacji i porad, a także do zacieśnienia więzi z lokalną społecznością.

Przyjdźcie całymi rodzinami, zobaczcie, jak można aktywnie i przyjemnie spędzić czas, a przy okazji dowiedzieć się więcej o pracy służb mundurowych. To wydarzenie jest skierowane nie tylko do biegaczy, ale również do wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia i chcą spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic, a także policjantów oraz funkcjonariuszy innych służb mundurowych do udziału w tej wyjątkowej inicjatywie! To doskonała okazja, aby wspólnie celebrować aktywność fizyczną i budować społeczność opartą na wzajemnym wsparciu i zrozumieniu.


Opierając się na: Policja Siemianowice Śląskie