Wizjonerskie gadżety reklamowe z logo Twojej firmy – oto TOP 5 propozycji na 2024 rok

Jeżeli zależy nam, aby nasza firma wyróżniała się na tle konkurencji, możemy sięgnąć po wizjonerskie gadżety marketingowe. Poprzez nietypowe oraz innowacyjne podejście do reklamy przyciągniemy uwagę potencjalnych klientów, co pozwoli nas lepiej zapamiętać. Prezentujemy pięć najciekawszych propozycji!

Wizjonerskie gadżety reklamowe – TOP 5 tegorocznych propozycji

Jeśli chcemy, aby nasza firma oferowała upominki, które na pewno zaskoczą odbiorców wybierzmy coś bardziej nowoczesnego. Wybór jest spory, więc możemy znaleźć ciekawe propozycje niezależnie od wysoko tego, jaki mamy budżet oraz jaki rodzaj działalności prowadzimy.

 1. Ekologia, ekologia i jeszcze raz ekologia

Świadomość ekologiczna i troska o planetę jest niezwykle istotna dla wielu osób (niestety, nie dla wszystkich), dlatego pod lupę trafiają kolejne przedsiębiorstwa. Klienci chcą wiedzieć, czy firmy działają zgodnie z przepisami, czy ich produkty spełniają wymagane standardy, a surowce są pozyskiwane w sposób etyczny i niemający negatywnego wpływu na środowisko. Jeśli chcemy pokazać klientom, że te kwestie są ważne również dla nas, wybierzmy eko gadżety reklamowe dostępne w sklepie tampogadzet.pl.

Przykłady:

 • kartonowe opakowania na prezenty,
 • szklane butelki do wielokrotnego użytku,
 • doniczki z zestawem ziół do uprawy we własnej kuchni.

Cynkowa wanienka z nasionami

Cynkowa wanienka z nasionami

 1. Nowoczesna elektronika

Wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne już dawno stały się częścią naszego świata. Dlatego elektroniczne artykuły reklamowe to świetny wybór – można je wykorzystać w domu czy w czasie wycieczki z rodziną.

Jeżeli zdecydujemy się na tego typu produkty, zwracajmy szczególnie dużą uwagę na ich jakość, bo tylko w ten sposób będą mogły długo służyć obdarowanym osobom. Muszą też być nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Przykłady:

 • głośnik bluetooth, który emituje światło (włączany dotykowo),
 • różnego rodzaju pamięci USB,
 • podstawka pod myszkę, która jest jednocześnie ładowarką indukcyjną.
 1. Wszystko dla zdrowia

W naszych zabieganych czasach troska o zdrowie jest niezmiernie ważna – to również inwestycja w przyszłość! Sprawdzą się tutaj zarówno opaski pozwalające na monitorowanie pracy ciała (np. smartwatch), akcesoria przydatne podczas ćwiczeń czy wszelkiego rodzaju artykuły, które zapewnią nam zdrowie i bezpieczeństwo m.in. podczas aktywności na świeżym powietrzu.

Przykłady:

 • kosmetyki pielęgnacyjne w opakowaniach oznakowanych logo,
 • breloki mierzące promieniowanie UV,
 • maty do ćwiczeń rozciągających ciało.

UV CHECK RING

UV CHECK RING

 1. Nietypowy design

Wielu klientów docenia upominki, które mogą wykorzystać we własnym domu. Jeśli chcemy, aby gadżety z własnym nadrukiem były chętnie wykorzystywane, stawiajmy na te o nowoczesnym wyglądzie, który będzie odpowiadał wnętrzom urządzonym w tym stylu.

Wtedy bez względu na to, czy podarunkiem stanie się elegancki zestaw filiżanek, metalowy dziadek do orzechów czy zestaw misek z litego drewna – na pewno trafi w gust obdarowanych osób i będzie przez nich chętnie eksponowany.

Przykłady:

 • dekoracyjna lampka w o wyglądzie księżyca,
 • kamienne kostki do whisky,
 • gustowny zestaw desek do serów i wina.
 1. Podróże dookoła świata

Obecnie nie ma takiego miejsca, w które nie dałoby się dotrzeć samochodem, samolotem, pociągiem czy statkiem. Dlatego turystyka ma się dobrze – nie tylko ta prywatna, ale i służbowa, bo praca zdalna umożliwia pracę dla firm z całego świata. Dlatego gadżety związane z podróżowaniem przydadzą się nie tylko teraz, ale i w przyszłości.

Przykłady:

 • kamerki turystyczne,
 • zawieszki na bagaż,
 • torby podróżne.

Wizjonerskie i personalizowane gadżety z logo firmy to doskonały wybór, jeśli chcemy pokazać klientom, że nadążamy za aktualnymi trendami. Dobierzmy je dla naszej grupy docelowej, aby były jak najbardziej trafione.