Policjanci z ruchu drogowego kontrolowali prędkość przejeżdżających po naszym mieście samochodów. Dla jednego z kierowców niespodziewane spotkanie ze stróżami prawa zakończyło się dla niego mandatem karnym, punktami oraz utratą prawa jazdy. Kierujący toyotą pędził z prędkością 101 km/h, łamiąc tym samym obowiązujące przepisy i stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Policjanci z ruchu drogowego każdego dnia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców oraz osób przejeżdżających przez nasze miasto. Jednym z zadań podczas pełnionej przez nich służby jest kontrola prędkości. To właśnie nadmierna prędkość jest główną przyczyną powstawania wypadków drogowych i kolizji. Całkowicie o tym zapomniał 35-letni kierowca toyoty, którego namierzyli radarem mundurowi. Kierujący pędził przez teren zabudowany z prędkością 101 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem został zatrzymany do kontroli drogowej. Za przekroczenie prędkości jazdy o 50 km/h zostało mu zatrzymane prawo jazdy na czas 3 miesięcy oraz nałożony mandat karny w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych.

Apelujemy o ostrożną jazdę. Każdy uczestnik ruchu drogowego ma wpływ na to, co dzieje się na drogach. Poruszając się po nich bezpiecznie, dajesz bezpieczeństwo innym.