W środę 8 marca czyli w Dniu Kobiet, o godzinie 19.00 w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków odbędzie się specjalny koncert muzyczno-rozrywkowy pt. „Muzyka jest kobietą”. Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl

Marcowy wieczór z muzyką na żywo, mnóstwem śmiechu i okazji do wspólnego śpiewania z artystami. Koncert dedykowany jest kobietom i ich partnerom, którzy będą mieli szansę zrozumieć świat damsko-męski przez najpopularniejsze polskie i zagraniczne utwory rockowe i nie tylko. W repertuarze koncertu znajdą się utwory: R. Przemyk, A. Chylińskiej, J. Cockera, Perfectu, E.Bartosiewicz, Kayah, Prince`a, Varius Manx i innych.

Prowadzenie i kierownictwo muzyczne Piotr Kochanek i muzyczni przyjaciele: Dagmara Brudek-Schulz, Jakub Halor, Grzegorz Imiołczyk, Beata Krajewska, Mariusz Krajewski, Kasjusz Lipkowski, Marcin Lipski, Marek Owczarczyk, Radosław Podgórski, Elżbieta Vashek, Paweł Węgier.

Dochód ze sprzedaży biletów artyści przeznaczają na wsparcie budżetu Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Siemianowicach Śląskich, dla ofiar przemocy domowej.

marzec 08 2023
KUP BILET

Szczegóły

Data: 8 marca (śr..)
Godzina: 19:00
Cena biletu: 30zł
Kategoria: Imprezy płatne, Koncerty,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony