Liczne rewitalizacje gruntów i nowe inwestycje w infrastrukturę transportową powodują, że firmy budowlane mają co robić. Według statystyk koniunktura na lokalnych rynkach budowlanych nieustannie się napędza. Prym wiedzie budownictwo inżynieryjne, ale także kubaturowe. Wiele mówi się także o budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego, który swoim zasięgiem obejmie całą Polskę.

Jak zatem sprawić, aby to Twoja firma wygrała przetarg na ważne roboty budowlane? Podstawą jest bogate portfolio, ale także profesjonalne maszyny budowlane. Jeśli chodzi o te ostatnie, rozważ ich zakup!

Zakup maszyn budowlanych — inwestycja we własne zaplecze i prestiż przedsiębiorstwa

Sprzedaż maszyn budowlanych w Gliwicach — tylko renomowani producenci!

Zakup nowych maszyn budowlanych to opłacalna inwestycja, która szybko się zwróci. Jednak kupując sprzęty na plac budowy, postaw na renomowanych producentów takich jak Maruyama, Husqvarna, Amman, Auro Shatal. Takie właśnie w ofercie ma Lifton Polska.

Sprzedaż maszyn budowlanych w Gliwicach to znaczne ułatwienie dla osób, które prowadzą roboty budowlane na terenie Górnego Śląska. Jak wspominaliśmy, inwestycji nie brakuje, więc obejmują one i ten obszar. W samym 2021 roku zbudowano terminal lotniska w Pyrzowicach, aquapark w Częstochowie i biurowiec Cavatina Hall w Bielsku-Białej. To jednak nie wszystko — w Katowickim Nikiszowcu w 2023 roku powstanie Hub Gamingowo-Technologiczny przeznaczony dla firm z tej branży.

Inwestycje inwestycjami, ale Ty chcesz przecież wykazać, że Twoja firma jest w stanie wygrać przetarg na ich realizację! Z maszynami budowlanymi czołowych producentów masz szansę przekonać kontrahentów, aby zaufali właśnie Twojej firmie. Ponosząc prestiż przedsiębiorstwa nowymi sprzętami, stajesz się bardziej wiarygodny.

Lifton Polska istnieje na rynku od ponad 30 lat, podczas których sprzedano setki maszyn budowlanych, wykonano tysiące napraw i przeglądów technicznych. Postaw na firmę o bogatym dorobku. Taką, która sprawdza, czy dana maszyna spełnia parametry ustalone przez producenta, nieustannie sprowadza nowy sprzęt z całego świata po to, aby praca na Twoim placu budowy szła jeszcze szybciej, sprawniej i zapewniała komfort pracownikom.

Automatyzacja, czyli nowoczesne maszyny budowlane w akcji

Każdej osobie, która realizuje zlecenie budowlane, zależy na tym, aby na jego placu budowy praca szła szybko, a inwestycja się nie przeciągała. W dobie, kiedy branża budowlana cierpi na brak rąk do pracy, automatyzacja jest tym, czego poszukujesz.

Zakup nowych maszyn budowlanych gwarantuje Ci zwiększenie tempa pracy i obniżenie kosztów budowy.

W czasach, kiedy powstają nowe drogi, drapacze chmur i trasy szybkiego ruchu, tempo ma ogromne znaczenie. Nowoczesne maszyny budowlane są często zautomatyzowane, dzięki czemu budowę można wykonać z niespotykaną do tej pory precyzją i szybkością. Profesjonalne koparki, równiarki, betoniarki, pogłębiarki i walce drogowe to sprzęt niezbędny na Twoim placu budowy.

Zalety zakupu maszyn budowlanych

Owszem, zakup maszyn budowlanych to spory wydatek, jednak wiedz o tym, że jest również opłacalny. Kiedy zdecydujesz się na nowe maszyny budowlane, łatwiej Ci będzie poszerzyć ofertę usług przedsiębiorstwa. Możesz je wzbogacić o budowy dla kolejnictwa czy drogownictwa, a nie tylko na przykład budowy kubaturowe.

Sprzedaż maszyn budowlanych często nie ogranicza się tylko do samych sprzętów. Fachowcy proponują serwis, przeglądy techniczne i wymianę części. Wybierz firmę, która dysponuje wieloma częściami zamiennymi i oryginalnymi.

Kupno nowej maszyny to także możliwość skorzystania z gwarancji, jaką objęty jest sprzęt. W przypadku urządzeń używanych pozostaje Ci tylko serwis pogwarancyjny. Wtedy licz się tym, że specjaliści zaproponują Ci zamienniki, zamiast części oryginalnych.

Własne zaplecze maszyn budowlanych sprawia, że wykonasz kilka zleceń jednocześnie. A to oznacza zysk dla Twojej firmy.

Zainwestuj we własne maszyny budowlane od renomowanych producentów — podniesiesz prestiż przedsiębiorstwa, wygrasz wiele przetargów i przyspieszysz prace budowlane. Co więcej — sprzęt na gwarancji naprawisz praktycznie od ręki, a fachowcy użyją części oryginalnych. Czy istnieje lepsza rekomendacja zakupu?

 

Sprawdź naszą ofertę na stronie https://www.liftonpolska.pl/