Poszukiwacze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali kolejnych poszukiwanych. W dniu wczorajszym w ręce mundurowych wpadł 34 letni siemianowiczanin, poszukiwany do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast dzisiejszego poranka została zatrzymana 29 - letnia kobieta poszukiwana listem gończym.

W dniu wczorajszym, wynikiem pracy operacyjnej policjantów z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji n/n zwłok było ustalenie miejsca ukrywania się 34 letniego mężczyzny, poszukiwanego do odbycia kart 3 lat pozbawienia wolności. Podczas przeszukania mieszkania, gdzie miał ukrywać się poszukiwany, mundurowi odnaleźli go za szafą w jednym z pokoi. Męczyna był poszukiwany za popełnienie przestępstwa przeciwko zdrowiu. Teraz, 3 lata kary pozbawienia pozbawienia wolności odbędzie w jednym z zakładów karnych.

Już dnia następnego, czyli dzisiejszego poranka została zatrzymana kolejna osoba poszukiwana. Tym razem była to 29 - letnia mieszkanka Siemianowic Śląskich poszukiwana na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich.