Brama segmentowa dopasowana do elewacji budynku

Szukając stolarki do swojego domu z pewnością poświęcasz dużo uwagi, aby dopasować ją idealnie do koloru swojej elewacji i stylu, w jakim utrzymany jest budynek. Nie inaczej powinno być z wyborem właściwej bramy garażowej. W tym artykule postaramy się pomóc Ci dobrać kolor idealny dla Twojego domu.

Obecnie większość osób decydujących się na garaż wybiera montaż bramy segmentowej. Dlaczego? Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać miejsce w garażu oraz swobodnie zaaranżować przestrzeń wokół niego. Tradycyjne drzwi garażowe stanowiły zagrożenie podczas wietrznych dni i utrudniały wjazd do garażu. Bramy segmentowe, dzięki specjalnym prowadnicą przemieszczają się w pionie. Chowają się pod sufitem, równolegle do stropu. Nie zajmują dużo miejsca i pozwalają na wykorzystanie całej przestrzeni garażu. Sprawdź, jakie bramy segmentowe Kraków ma w swojej ofercie.

A jaką bramę wybrać i czym się kierować? Budynki nowoczesne utrzymane w minimalistycznym stylu z pewnością dobrze będą się prezentować z bramą szarą lub antracytową. Z tą opcją świetnie komponują się również szerokie przetłoczenia poziome. Wybierz bramę w kolorze ciemnego brązu, jeżeli zdecydowałeś się ozdobić swój budynek drewnianymi panelami. To idealny sposób na podkreślenie stylu domu. Możesz również wybrać bramę segmentową z powłoką imitującą fakturę drewna. Jaśniejsze odcienie brązu wspaniale komponują się z białą elewacją lub wykończeniem z klinkieru.