Już w sobotę, 27 kwietnia 2019 r., o godz. 11:00 spod pomnika Wojciecha Korfantego przy Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach wyruszą biegacze, którzy będą mieli do pokonania dziesięciokilometrową trasę. Przy pomniku patrona imprezy w Siemianowicach Śląskich zlokalizowana będzie meta biegu. W związku z tą imprezą sportową będą utrudnienia w ruchu.

Już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia 2019 roku, o godz. 11.00 spod pomnika Wojciecha Korfantego w Katowicach biegacze rozpoczną 10 kilometrową trasę, której meta zlokalizowana będzie w rejonie pomnika patrona imprezy w Siemianowicach Śląskich przy Alei Sportowców. Trasa biegu przez nasze miasto prowadzić będzie ulicami: Katowicką, Staszica, Ślaską, Parkową i Aleją Sportowców, gdzie w rejonie pomnika Wojciecha Korfantego jest wyznaczona meta biegu.
W czasie biegu nastąpi czasowe zamknięcie w/w ulic, jak również mogą nastąpić utrudnienia w komunikacji miejskiej KZK GOP na trasie imprezy.
Uprasza się mieszkańców o wyrozumiałość i rozważne poruszanie się po drogach w godzinach 11.00-13.00 oraz stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających imprezę. 
Jednocześnie informujemy, że w trakcie biegu będzie możliwość wyjazdu z osiedla Tuwim od ulicy Leśnej w kierunku Wieży Telewizyjnej, nie będzie natomiast możliwości wjechania na osiedle. Wyjazd będzie regulowany przez policjantów.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.