13 sierpnia bezpłatne konsultacje z Ekodoradcą w Urzędzie Miasta zapraszamy

2 min czytania
13 sierpnia bezpłatne konsultacje z Ekodoradcą w Urzędzie Miasta zapraszamy

Już w połowie sierpnia mieszkańcy będą mieli wyjątkową okazję, by skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących ekologii i ochrony środowiska. To szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, która może realnie wpłynąć na codzienne życie i otoczenie!

  • Bezpłatne konsultacje Ekodoradcy w Urzędzie Miasta przy ulicy Michałkowickiej
  • Wsparcie dla mieszkańców dzięki projektowi LIFE Śląskie Przywracamy błękit

Bezpłatne konsultacje Ekodoradcy w Urzędzie Miasta przy ulicy Michałkowickiej

W środę 13 sierpnia 2025 roku w godzinach od 9.00 do 14.00 każdy mieszkaniec będzie mógł odwiedzić Urząd Miasta przy ulicy Michałkowickiej 105 i skorzystać z indywidualnych konsultacji prowadzonych przez Ekodoradcę. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na parterze budynku, co zapewni dogodny dostęp dla wszystkich zainteresowanych.

To doskonała okazja, aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane z ekologią, dowiedzieć się, jak efektywnie dbać o środowisko czy poznać lokalne inicjatywy proekologiczne. Ekspert pomoże także w kwestiach dotyczących segregacji odpadów, oszczędzania energii czy wdrażania rozwiązań sprzyjających naturze.

Wsparcie dla mieszkańców dzięki projektowi LIFE Śląskie Przywracamy błękit

Konsultacje prowadzone są przez Ekodoradcę Subregionalnego Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego w ramach projektu LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit”. Inicjatywa ta ma na celu poprawę jakości środowiska naturalnego oraz zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców regionu.

Udział w dyżurze jest całkowicie bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych. To niepowtarzalna szansa, by porozmawiać z ekspertem i dowiedzieć się, jak każdy z nas może przyczynić się do ochrony przyrody wokół siebie.

Cezary Olchawa | Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej możliwości i odwiedzenia Urzędu Miasta 13 sierpnia. To krok ku zdrowszemu i bardziej zielonemu miastu!

Na podst. Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich

Autor: krystian