SCK Jarzębina
17:00

Pracownia Kreatywna H2O
17:00 - 18:00

SCK Willa Fitznera
16:00

SCK Willa Fitznera
20:00

SCK Willa Fitznera
18:00

SCK Park Tradycji
17:00

SCK Bytków
17:00

SCK Bytków
17:00

SCK Willa Fitznera
12:00
 • Dzielnicowy przyjmuje w Bibliotece Miejskiej przy Alei Sportowców 3

  Informujemy, że istnieje możliwość spotkania się z dzielnicowym sierż.szt. Mariuszem Faratem w Bibliotece Miejskiej przy Alei Sportowców 3. Tam dzięki zawartemu porozumieniu między szefem siemianowickich mundurowych a dyrekcją biblioteki został otwarty punkt przyjęć dzielnicowego. Właśnie w tym miejscu w każdy wtorek od 11.00 do 13.00 oraz czwartek od 17.00 do 19.00 można skorzystać z rad policjanta. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy wstydzą się przekroczenia progu komendy.

 • Zgłoś zagrożenie za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa pozwala każdemu obywatelowi przekazać niepokojącą go informację o zauważonym zjawisku z zakresu bezpieczeństwa. Policjanci każdorazowo podczas spotkań z mieszkańcami zachęcają do takiej formy współpracy i dbania o otaczającą ich okolicę. Od początku funkcjonowania KMZB zgłoszono 1343 zagrożenia. Najwięcej z nich, bo 544 to zgłoszenia dotyczące spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych. Kolejne to przekraczanie prędkości i niewłaściwe parkowanie.

 • SCK Bytków
  20:00

  Pracownia Kreatywna H2O
  11:00 - 12:00

  SCK Park Tradycji
  10:00 - 18:00

  Pracownia Kreatywna H2O
  17:00 - 18:00

  SCK Willa Fitznera
  16:00

  Wśród ofert wynajmu samochodów najpopularniejszy jest ostatnio abonament na auto – ciekawa opcja, skupiona przede wszystkim na oczekiwaniach klientów indywidualnych. Posiada wiele zalet, w tym możliwość wypożyczenia auta prosto z salonu. Co warto o niej wiedzieć i czy jest korzystnym rozwiązaniem?

  Auto na abonament – jakie są zasady?

  Abonament na auto to usługa, która powstała jako odpowiedź na potrzeby klientów indywidualnych, pragnących skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów. Znacznie upraszcza zasady wynajmu oraz związane z nimi płatności, dzięki czemu jest bardziej przyjazna dla zwykłych użytkowników. Oferuje także duże korzyści – klient może bowiem w jej ramach zyskać nowy samochód, pochodzący prosto z polskiego salonu, na pełen rok. W tym czasie płaci on jedynie comiesięczny abonament o wysokości ustalonej przy podpisaniu umowy, dzięki czemu z góry wie, ile wyniesie go pełen koszt wynajmu.

  Auto na abonament wybiera się spośród wielu dostępnych modeli – są to nowoczesne samochody, pochodzące od najlepszych na rynku marek, jak Mercedes, Audi czy Lexus. Wypożyczalnia samochodów luksusowych w Warszawie zapewnia dostęp do najlepszych pojazdów, dzięki czemu każdy klient znajdzie model spełniający wszystkie jego oczekiwania.

  Jak skorzystać z abonamentu samochodowego?

  Samochód w abonamencie to opcja łatwo dostępna – nie wymaga załatwiania wielu formalności czy długiego czasu oczekiwania. Wystarczy, że klient przejdzie przez trzy proste kroki, i w krótkim czasie będzie mógł cieszyć się nowym autem do swojej dyspozycji.

  W pierwszej kolejności wybiera się odpowiednie dla siebie auto na abonament spośród dostępnych w wypożyczalni modeli. Można przebierać wśród pojazdów z różnych segmentów i o różnym wyposażeniu, co pozwala na pełne dopasowanie auta do swoich potrzeb i oczekiwań.

  Kolejnym krokiem jest wybór pakietu abonamentowego, jest on bowiem dostępny w opcji standardowej lub rozszerzonej o dodatkowe usługi, takie jak zapewnienie pełnego ubezpieczenia czy serwisowania w ASO. Na tym etapie można także dopasować szczegóły usługi do swoich potrzeb, np. wysokość rocznego limitu kilometrów. Następnie podpisuje się umowę na rok.

  Ostatni krok to odbiór auta z ustalonego punktu – najczęściej jest to siedziba wypożyczalni, ale dostępne jest także podstawienie samochodu pod wybrany przez klienta adres.

  Kto powinien skorzystać z samochodu w abonamencie?

  Abonament na auto to usługa skierowana do każdego klienta indywidualnego, który chce na co dzień korzystać z niezawodnego, luksusowego samochodu, nie ponosząc przy tym bardzo wysokich kosztów zakupu. Najczęściej na taką opcję decydują się:

  • osoby na wysokich stanowiskach lub posiadające firmy, dla których znaczenie ma zarówno niska awaryjność auta, jak i jego nowoczesny, atrakcyjny wygląd, mający znaczenie wizerunkowe,
  • osoby pragnące wypróbować dany model auta przed jego ostatecznym zakupem,
  • osoby, którym zależy na jeżdżeniu nowym autem na gwarancji producenta – oferta umożliwia podpisywanie nowej umowy co rok, dzięki czemu często można zmieniać modele na nowe.

  Abonament na samochód to bardzo korzystna opcja, którą warto rozważyć – dzięki niej można zyskać zadbane auto w doskonałym stanie technicznym, wraz z dodatkowymi, przydatnymi usługami. Atrakcyjna cena i proste zasady sprawiają, że jest to opcja niemal dla każdego.

  Abonament na auto, czyli wynajem na korzystnych zasadach

 • Obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości

  Dzisiaj nasi mieszkańcy rozpoczęli uroczyste obchody odzyskania niepodległości przez Polskę. Zaczęły się one od mszy świętej w kościele pw. Św. Krzyża, skąd następnie ruszył przemarsz na Rynek. Na czele jechał wóz bojowy Rosomaka, a wszystkim przygrywała orkiestra z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Następnie przy Pomniku Powstańców Śląskich złożono kwiaty, a żołnierze oddali salwę honorową.

 • SCK Willa Fitznera
  18:00

  SCK Park Tradycji
  17:00