SCK Willa Fitznera
18:00

SCK Bytków
18:00

SCK Park Tradycji
17:00

SCK Park Tradycji
11:00
 • Zbliża się Międzynarodowy Dzień Mediacji

  W tym roku Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na dzień 17 października 2019 r., natomiast Tydzień Mediacji odbywa się w dniach od 14 do 18 października 2019 r. Ogólnopolska inicjatywa ma na celu upowszechnienie idei mediacji, jako narzędzia rozwiązywania konfliktów na gruncie karnym.

 • "Bezpieczny senior w sieci"

  Podczas debaty pn. "Bezpieczny senior w sieci", która odbyła się w Parku Tradycji, uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak omijać pułapki w internecie. Siemianowiccy stróże prawa poruszyli także tematykę oszustw skierowanych na osoby starsze metodami "na wnuczka", na policjanta czy oficera CBŚP. Zaapelowali o czujność, gdyż oszuści podszywają się pod takie zawody jak gazownik, energetyk, przedstawiciel wodociągów czy opieki społecznej. Wszystkich łączy jedno: chcą zdobyć zaufanie seniorów.

 • SCK Bytków
  17:00

  SCK Willa Fitznera
  17:00

  SCK Willa Fitznera
  11:00

  SCK Bytków
  10:00

  SCK Park Tradycji
  09:00

  SCK Park Tradycji
  15:00 - 18:00
 • Podsumowanie działań Smog

  Policjanci ruchu drogowego prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „SMOG". Miały one na celu eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny w oczywisty sposób, np. poprzez nadmierne zadymienie wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego, co może wpływać na zwiększoną emisję spalin. W wyniku działań zatrzymano 4 dowody rejestracyjne.

 • SCK Park Tradycji
  19:00

  Pracownia Kreatywna H2O
  11:00 - 12:00
 • Ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne "SMOG"

  Dzisiaj w całym kraju policjanci ruchu drogowego prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „SMOG”. Mimo iż nadrzędnym celem działań jest eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 • SCK Bytków
  10:00 - 14:00
 • Zapraszamy na debatę pn. „Bezpieczny senior w sieci”

  Serdecznie zapraszamy mieszkańców na debatę pn. „Bezpieczny senior w sieci”, która poświęcona będzie osobom starszym, a jej celem jest zminimalizowanie przestępstw popełnianych na tej grupie społecznej i podniesienie ich świadomości z zakresu zagrożeń czyhających w internecie. Debata odbędzie się 10.10.2019r. o godzinie 16.00 w Parku Tradycji.

 • SCK Willa Fitznera
  19:30

  SCK Bytków
  19:00 - 21:00
 • Mundurowi odpytani podczas Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

  W piątek uczniowie Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Mikołaja z okazji obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odwiedzili siemianowickich mundurowych. Uczniowie z radością wcielili się w rolę egzaminatorów. Komendant jak i pracownicy z siemianowickiej jednostki zostali odpytania ze znajomości tabliczki mnożenia. Wszystko odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.