SCK Willa Fitznera
19:30

Pracownia Kreatywna H2O
17:00 - 18:00

SCK Willa Fitznera
16:00
 • Zmiany na stanowiskach kierowniczych, wyróżnienia oraz pożegnanie kończących służbę oficerów

  W siedzibie śląskiej policji odbyła się dzisiaj uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w kilku komendach miejskich i powiatowych. Rozkazy o powierzeniu obowiązków wręczono 3 oficerom z garnizonu śląskiego. Podczas spotkania pożegnano także 6 oficerów odchodzących na emeryturę. Uroczystość była również okazją do wręczenia 17 wyróżnionym policjantom listów gratulacyjnych i nagród pieniężnych za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Rozkazy, wyróżnienia i podziękowania wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński wraz ze swoim Zastępcą insp. Mariuszem Krzystyniakiem.

 • SCK Bytków
  18:30

  SCK Willa Fitznera
  18:00

  SCK Park Tradycji
  17:00 - 22:00

  SCK Park Tradycji
  11:00
 • "BUS&TRUCK" podsumowanie

  Wczoraj siemianowiccy policjanci prowadzili działania "BUS & TRUCK". Organizowane one były na terenie całego województwa. Mundurowi oprócz stanu trzeźwości kierujących sprawdzali czy przewożone ładunki są zabezpieczone prawidłowo oraz czy ich waga jest odpowiednia. Kontrole obejmowały również stan techniczny samochodów. Te wszystkie czynniki mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Akcja trwała od 6.00 do 22.00.

 • Haszysz w torebce, inne narkotyki w mieszkaniu

  Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ujawnili w torebce 38-latki haszysz. Kobieta została zatrzymana, a podczas przeszukania jej mieszkania kryminalni znaleźli również amfetaminę i marihuanę. 38-latka usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Kobieta nie była wcześniej karana. Za to przestępstwo grozi jej nawet 3 lata więzienia.

 • SCK Bytków
  18:30 - 23:30

  SCK Bytków
  17:00

  SCK Willa Fitznera
  18:00

  SCK Park Tradycji
  19:00

  Pracownia Kreatywna H2O
  11:00 - 12:00
 • Dzielnicowi ostrzegali seniorów przed oszustami i promowali aplikację Moja Komenda

  Dzielnicowi asp.szt. Tomasz Gabryś i asp.szt. Tomasz Bakalarz odwiedzili dzisiaj harcówkę, gdzie spotkanie miały seniorki. Mundurowi nawiązali kontakt z paniami, aby ostrzec je przed oszustami, którzy podszywają się za policjantów i w ten sposób pozyskują spore kwoty gotówki. Od dwóch tygodni telefony z takimi historiami rozdzwoniły się na dobre w naszym mieście. Była to również doskonała okazja, aby opowiedzieć o aplikacji Moja Komenda i zachęcić do korzystania z niej.

 • Sprawca zniszczenia i podpalenia samochodu zatrzymany

  Policjanci jeszcze w tym samym dniu od zgłoszenia zatrzymali sprawcę, który powybijał szyby w oplu, a następnie go podpalił. Gdyby nie reakcja przypadkowych osób, które zaczęły gasić pojazd, z całą pewnością osobówka spłonęłaby doszczętnie. 22-letni sprawca usłyszał zarzut zniszczenia pojazdu o charakterze chuligańskim, za co grozi mu surowsza kara.

 • SCK Willa Fitznera
  20:00

  Pracownia Kreatywna H2O
  17:00 - 18:00
 • Zwyczajna interwencja zakończyła się zatrzymaniem za posiadanie narkotyków

  Wieczorem dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że na jednej z klatek grupa młodych osób ma się głośno zachowywać. Pojechali tam policjanci nieumundurowani, którzy w pobliżu wskazanej klatki zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Byli oni policjantom znani, ponieważ często wchodzili w konflikt z prawem. Stróże prawa wydali 29-latkowi i 18-latkowi polecenie opróżnienia zawartości kieszeni. Okazało się, że i tym razem spotkanie z policjantami nie skończy się szybko, ponieważ mieli przy sobie narkotyki.

 • Kto przygotuje nam kampanię AdWords i jak wyglądać będą nad nią prace?

  Zauważyć można, że w ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie kampanią Google Ads AdWords – zobacz na http://sem-assistant.com/oferta/linki-sponsorowane/. Trend ten wynika z tego, że coraz więcej przedsiębiorców dostrzegło w Google AdWords marketing szansę na lepszą promocję. Kto jednak przygotuje dla nas kampanię, gdy się na nią zdecydujemy? Jak będą wyglądać prace nad reklamą AdWords ? Sprawdzamy!

  Kampania AdWords – o czym mowa?

  Podstawowe pytanie brzmi - czym właściwie jest kampania AdWords ? Co skrywa się pod jej nazwą? AdWords , inaczej linki sponsorowane, to rodzaj reklamy wyświetlanej w wynikach wyszukiwania Google. Mówiąc zatem o kampanii AdWords mamy do czynienia z wyjątkowym rodzajem reklamy internetowej, która wyświetlana jest w wyszukiwarce Google. Dlaczego to wyjątkowa reklama? Przede wszystkim jej model różni się od innych reklam internetowych, ponieważ w przypadku reklamy AdWords płacimy za kliknięcie reklamy, a nie za samo jej wyświetlanie. Z kampanii linków sponsorowanych korzysta coraz więcej osób – zaczynając od właścicieli dużych korporacji, po właścicieli średniej wielkości przedsiębiorstw, właścicieli małych firm oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Wszystko dlatego, że linki sponsorowane w Google dają natychmiastowe efekty, a przy tym kampania AdWords cennik ma bardzo atrakcyjny. To sprawia, że Google linki sponsorowane zyskują na popularności i trend ten będzie się zwiększał.

  Kto pomoże nam stworzyć kampanię AdWords ?

  Do kogo możemy zgłosić się, gdy zdecydujemy się na linki sponsorowane Google AdWords ? Na rynku nie brakuje firm oraz freelancerów, którzy chętnie wezmą na swoje barki stworzenie kampanii AdWords . Czyja pomoc zapewni jednak skuteczne kampanie AdWords ? Na pewno u freelancera za linki sponsorowane Google cennik będzie najkorzystniejszy, ale co z jakością usług? Na pewno freelancerom nie brakuje wiedzy i z pomocy kogoś takiego można skorzystać, gdy chcemy wypromować np. blog. W przypadku firm należy postawić na usługi kogoś, kto oferuje profesjonalne prowadzenie kampanii AdWords , ma odpowiedni warsztat narzędzi i umiejętności. Kto to będzie? Całe szczęście nie musimy daleko szukać, ponieważ agencja AdWords zapewni nam wszystko, czego potrzebujemy - profesjonalne kampanie AdWords , wsparcie na każdym etapie współpracy i ulepszanie reklamy, by osiągnąć jak najlepsze wyniki. Agencja AdWords w swoim zespole ma tylko wykwalifikowane osoby, którym nie brakuje wiedzy, pomysłowości i umiejętności. To sprawia, że staje się najlepszym współpracownikiem w prowadzeniu kampanii AdWords . Poza tym za linki sponsorowane cennik ma bardzo przystępny, więc nie poniesiemy tak dużych kosztów, jak w przypadku innych kampanii reklamowych.

  Jak będą wyglądać prace nad kampanią AdWords ?

  Jak dokładnie wygląda praca nad kampanią AdWords ? Na co należy się przygotować, gdy zdecydujemy się na linki sponsorowane Google? Choć agencja AdWords do swoich klientów podchodzi indywidualnie, to kampanie Google Ads zawsze przygotowywane są według jednego schematu. Pierwszym krokiem jest zebranie jak najwięcej informacji o kliencie – agencja AdWords stara się ustalić nasze oczekiwania, cele biznesowe oraz dowiedzieć się czegoś o konkurencji. Później robi badanie rynku, stara się dobrać odpowiednie słowa kluczowe i tworzy reklamę. Gdy wszystko jest już gotowe, reklama AdWords trafia do wyszukiwarki.