Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Siemianowice Śląskie

Do Komendanta Miejskiego Policji w Siemianowicach wpłynęły podziękowania od starszego mężczyzny, który wcześniej zgłosił kradzież swojego samochodu. 84-latek przyjechał do naszego miasta na badania lekarskie. Gdy je zakończył, poszedł na miejsce, gdzie zaparkował swoją osobówkę i odkrył, że nigdzie jej nie ma. Był przekonany, że auto zostało skradzione. Na pomoc ruszyły patrole, które szybko odnalazły pojazd. Okazało się, że senior pomylił miejsca, gdzie zostawił auto.

84-letni mieszkaniec Katowic przyjechał hondą na badania lekarskie do Siemianowic. Po ich wykonaniu poszedł na miejsce, w którym zaparkował pojazd, ale niestety go tam nie było. Starszy pan próbował szukać swojego samochodu na własną rękę, aż doszedł do wniosku, że najwidoczniej musiał zostać skradziony. Powiadomił o tym mundurowych. Na pomoc ruszyły patrole w terenie. Policjanci szukali osobówki w pobliżu miejsca wskazanego przez seniora. Szybko okazało się, że 84-latek pomylił po prostu miejsce, gdzie zostawił pojazd i nie doszło do żadnej kradzieży. W ramach podziękowań mieszkaniec Katowic przyjechał i przekazał na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Siemianowicach podziękowania dla podległych mu policjantów za profesjonalne i szybkie działania.

Treść podziękowań: "Szanowny Panie Komendancie składam podziękowanie funkcjonariuszom Policji za odnalezienie mojego samochodu honda. Nie mogąc znaleźć samochodu, w moim przekonaniu w miejscu parkowania (pomyliłem ulice) uznałem, że samochód został skradziony- zgłosiłem kradzież. Samochód i miejsce rzeczywistego parkowania został odnaleziony, dzięki sprawnej akcji Policji z poważaniem... Ps. oczywiście moje zeznania o domniemanej kradzieży i jej okolicznościach odwołuję."