Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Siemianowice Śląskie

Zdjęcie przedstawia członków zespołu Baciary oraz informację o przeniesieniu koncertu

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju tzw „żółtej strefy” i możliwością zapełnienia jedynie 25% widowni koncert zespołu Baciary w SCK- Bytków zostaje przełożony na sobotę 19 grudnia. Zakupione na wcześniejsze terminy bilety zachowują ważność.

Bilety na koncert o godzinie 18.00 są dostępne w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl

Jeśli komuś z Państwa nie pasuje nowy termin koncertu, może zwrócić bilety (z paragonem) w kasie głównej Siemianowickiego Centrum Kultury przy ul. Niepodległości 45. Jeśli bilety kupowaliście Państwo przez system internetowy Siemianowickiego Centrum Kultury, prosimy o przesłanie ich mailem, wraz z Państwa numerem konta bankowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół Baciary powstał w 2002 roku na Podhalu. Założony został przez Andrzeja i Janusza Body. Natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”.

Trochę popu, rocka, biesiady, trochę disco, trochę muzycki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem, hej! Ciekawe połączenia i właśnie to oryginalne podejście do muzyki tanecznej, to jeden z czynników, które sprawiły, że Baciary osiągnęli sukces

Szczegóły

Data: 18 października (nie.)
Godzina: 18:00
Cena biletu: 65zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail: