Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w okresie Dnia Wszystkich Świętych w rejonie cmentarzy zostanie zmieniona organizacja ruchu. Od 31 października do 3 listopada pojawi się dodatkowe oznakowanie, które uniemożliwiać będzie parkowanie na pewnych odcinkach tych ulic oraz informować o parkingach w rejonach cmentarzy. Ruch na niektórych ulicach będzie zmieniony na jednokierunkowy. Wszystko po to, aby zapewnić płynność ruchu pojazdów i bezpieczeństwo odwiedzających.

W okresie Wszystkich Świętych natężenie ruchu w rejonach cmentarzy rośnie. Poniżej znajdują się informacje dotyczące zmian na ulicach Michałkowickiej, Spokojnej, Maciejkowickiej, Cmentarnej, Jagiełłyi Węglowej.

Aby uniknąć korków i tracenia czasu na znalezienie miejsca do parkowania zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Apelujemy również do wszystkich pieszych o założenie elementów odblaskowych, które zwiększą waszą widoczność i spowodują, że będziecie szybciej zauważeni przez kierowców, co da im odpowiedni czas na zareagowanie. Życie jest znacznie droższe niż odblask!

ulica Cmentarna

 

ulica Jagiełły- zakaz zatrzymywania się

ulica Maciejkowicka

ulica Michałkowicka

ulica Spokojna

ulica Węglowa