Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Siemianowice Śląskie

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Siemianowicach mł.insp. Krzysztof Burek z okazji zbliżających się świąt spotkał się z policjantkami, policjantami oraz pracownikami siemianowickiej komendy, aby złożyć im życzenia. Jak podkreślił wielu z policjantów w tym szczególnym czasie będzie pełniło służbę, niemniej jednak życzył im chwil wytchnienia w gronie najbliższych osób. Na "jajeczkowym" spotkaniu nie zabrakło zaproszonych gości, którzy na co dzień współpracują z policjantami

Zwyczajem w siemianowickiej komendzie jest to, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi wszyscy policjanci, pracownicy i stażyści są zaproszeni na świąteczny poczęstunek, aby tak jak w rodzinie złożyć sobie życzenia. Gospodarz "jajeczkowego" spotkania, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji mł.insp. Krzysztof Burek życzył wszystkim, żeby święta upływały spokojnie w gronie najbliższych osób i były okazją do odpoczynku oraz refleksji. Tym mundurowym, którzy w święta będą pełnić służbę życzono, aby przebiegała ona spokojnie i przede wszystkim bezpiecznie. Do świątecznych życzeń dołączyli się również zaproszeni goście, którzy na co dzień współpracują z policjantami i wspierają ich w służbie. O tradycyjny, wielkanocny poczęstunek zadbały siemianowickie związki zawodowe.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.